Ultimate TV

Click to view text only

Ultimate TV
Ev
Şimdi satın al
Parlak Aygıt, Aylık Abonelik olmadan Yeni Filmler ve TV İzlemenizi sağlar?


Ultimate TV şu anda dünya çapında satış için, en sevdiğiniz filmleri ve şovları ücretsiz izlemek için harika bir çözüm!

Hepimiz sinir bozucu overpriced kablo faturaları ve abonelik hizmetleri olabilir biliyorum.

Kablo, Netflix, filmler ve talep üzerine spor ücreti ... ekliyor.

Ve elbette tüm bu donanımlar var. Alıcınız, AppleTV veya Firesticks, DVD Oynatıcı ve sıklıkla pahalı Smart TV'ler.

Dolayısıyla, giderek artan sayıda kişinin kablo faturalarını kısmak ve tüm donanımdan kurtulmak için daha ucuz, daha basit çözümler aradığını görmek şaşırtıcı değil.

Neyse ki, yasal olarak her şeyi ücretsiz izlemek için bir çözüm var!

ABD merkezli bir yeni şirket, insanların medyayı kullanma biçimini değiştiren yeni, yenilikçi ve ucuz bir aygıtı hazırladı.

Bu ne?

kabloyu atmak


Buna Ultimate TV deniyor. Herhangi bir TV'ye kolayca bağlanabilen son teknolojiye sahip Ev Sinema kutusu. Zaten yüklü olan her şey gelir ve birkaç dakika içinde çalışır durumda. Teknik bilgi birikimi gerekmedi.

Diğer tüm donanım ve uzaktan kumandalarınızdan kurtulmanıza olanak sağlayan hepsi birarada sunulan bir eğlence merkezidir. Bildiğiniz tüm uygulamalar önceden AppleTV, Amazon Firestick gibi ürünlerden bildiğiniz gibi önceden yüklenmiştir. Fakat önemli bir fark var - ücretsiz bir şey izlemenize izin veriyor. Abonelik olmadan ve tamamen yasal.

O nasıl çalışır?

Bu kolay! Ultimate TV'yi sahip olduğunuz herhangi bir TV'ye bağlayın. Tüm kablolar pakete dahil edilmiştir. Güç düğmesine basın ve tamamlayın. Cidden hayır, tam anlamıyla 10 saniye sürüyor ve istediğiniz herhangi bir şeyi izleyebiliyoruz.

Ultimate TV tamamen yeniden programlandı ve daha da kolay çalışması için yeniden tasarladı. Ultimate TV teknolojisi, internetin yerini belirleyip akışı, kiralık ücretler veya aylık abonelik ödemeleri konusunda endişelenmenize gerek olmaksızın izlemek istediğiniz hemen hemen her televizyon şovu, hollywood filmi veya canlı spor etkinliği arar.

"Bu cihaz tonlarca para kazandı!"

kablo alternatifleri

Yerel kablo şirketinizden neredeyse tüm kanalları ve dünyanın dört bir yanından yüzlerce kişiyi kapsayan 7/24 canlı televizyona bile geçiş yapabilirsiniz. Elbette her şey Ultra HD.

Gerçek olmanın iyi olması gereken şey gerçektir, bağlı dizeler yoktur. Tabii ki internete ihtiyacınız var ve bu ayda birkaç dolara. Ama yine de sahip değil misin? Ve yükleme ve arabellek zamanları ile ilgili. Ultimate TV, internet hızınıza otomatik olarak uyum sağlayarak her türlü içeriği hemen izleyebilir. E er Youtube çal 1 _ 1r Ultimate TV de çal 1 _acakt 1r.


Ultimate TV ile en sevdiğiniz şovlarınızı izleyebileceğinizi bilerek huzur bulursunuz.

Fakat yasal mı?

EVET! Kesinlikle. Sadece akışı sağlayan içeriği kaydetmediğiniz için kullanmak tamamen yasaldır. Bu konuda en iyi şey budur.

Tabii ki kablo şirketleri durumdan memnun değil ki, Ultimate TV'yi halka satmaktan alıkoymaya çalışıyorlar. Bu nedenle, kısa bir süre sonra sipariş verilebilir, ancak biriniz olduğunda, tamamen iyisünüz ve sonsuza kadar her şeyi ücretsiz olarak izleyebileceksiniz - tamamen yasal.

Bana maliyeti ne kadardır?

Muhtemelen bu cihazın çok pahalı olduğunu düşünüyorsun ... Yanlış! Ultimate TV, 1 adet 1 ÜCRETSİZ 1 teklif satın alıyor! Bir kerelik ödeme - abonelik yok, aylık ücret yok. Buna bir bak!

kabloyu atmak


Nereden alabilirim?

Burayı tıklayarak doğrudan şirketin web sitesinden satın alabilirsiniz .

NOT: Çok yüksek talep olduğu için, daha sonra daha yüksek bir fiyattan onları satmak isteyen insanlar aynı anda birden fazla cihaz satın alıyor. Lütfen nakliye için 1-2 hafta bekleyin.

Ultimate TV , dünyanın herhangi bir ülkesinde kullanılabilir.

Ücretsiz bir şey izlemeye başlayın ...

Bu parlak icat hakkında size bilgi verildiğine göre, ayarlamanın ne kadar kolay olduğunu göstereyim. Tek yapmanız gereken şu 3 adım izlemenizdir:

1. Adım: % 40 KAPANIŞ satışından yararlanmak için bugün Ultimate TV'yi sipariş edin.

Adım 2: Kabul aldığınızda paketi açın ve kabloları dahil olmak üzere istediğiniz herhangi bir TV'ye bağlayın ve güç düğmesine basın. Ultimate TV, Wi-Fi anahtarınızı sorar. Onu koy ve gitmeye hazırsın.

3. Adım: bedava bir şey izleyin ... Ultimate TV otomatik olarak size gişe rekoru kırıcı veya popüler şovlar gösterecek ve her zaman bir şey arayabilir ve hemen izleyebilirsiniz.

İşte bir ipucu: Ultimate TV harika bir hediye çünkü aldığı herkesi bir ton para kazanacak!

Birçok kişi bir kerede birden fazla cihaz satın aldığından geri sipariş verilebiliyor! Dolayısıyla nakliye için 1-2 hafta bekleyin lütfen. "
kabloyu değiştirmek için en iyi akış aygıtı


nihai tv kutusu