Ultimate TV

Click to view text only

Ultimate TV
Namai
Pirkti dabar
"Brilliant" įrenginys leidžia žiūrėti naujus filmus ir televizorių be mėnesio prenumeratos?


"Ultimate TV", kuris dabar parduodamas visame pasaulyje, yra puikus sprendimas žiūrėti mėgstamus filmus ir laidas nemokamai!

Visi žinome, kaip varginantis pernelyg brangus kabelių sąskaitas ir prenumeratos paslaugas.

didžiausias tv dėžutė

Jūs mokate už kabelį, "Netflix", filmus ir sportą pagal pareikalavimą ... jis papildo.

Ir, žinoma, yra visa ši aparatinė įranga. Jūsų imtuvas, "AppleTV" arba "Firesticks", DVD grotuvas ir dažnai brangūs "Smart" televizoriai.

Taigi nenuostabu, kad vis daugiau žmonių ieško pigesnių ir paprastesnių sprendimų, kaip sumažinti sąskaitas už laidą ir atsikratyti visos įrangos.

Laimei, yra galimybė teisėtai žiūrėti ką nors nemokamai!

JAV įsikūrusi paleidimo bendrovė sugalvojo naują novatorišką ir nebrangų įtaisą, kuris keičia tai, kaip žmonės sunaudoja žiniasklaidą.

Kas tai?


Tai vadinama Ultimate TV . Tai modernus namų kino teatro dėžutė, kurią galima lengvai prijungti prie bet kurio televizoriaus. Jame yra viskas, kas jau sumontuota, ir veikia kelias minutes. Nereikia jokių techninių žinių.

Tai "viskas viename" pramogų centras, leidžiantis atsikratyti visų kitų jūsų aparatūros ir nuotolinio valdymo pulto. Visos žinomos programos jau iš anksto įdiegtos, pavyzdžiui, jūs galbūt žinote apie tokius produktus kaip AppleTV, "Amazon Firestick" ir kt. Tačiau pagrindinis skirtumas yra tai, kad galite žiūrėti ką nors nemokamai. Be abonementų ir visiškai teisėtas.

Kaip tai veikia?

Tai lengva! Tiesiog prijunkite "Ultimate" televizorių su bet kokiu jūsų televizoriumi. Visi kabeliai yra pakuotėje. Paspauskite maitinimo mygtuką ir atlikite. Nesvarbu, tai tiesiog užtrunka 10 sekundžių, ir jūs galite pamatyti viską, ko norite.

geriausias transliavimo įrenginys kabeliams pakeisti
"Ultimate" televizorius visiškai perprogramuotas ir pertvarkytas taip, kad jis veiktų dar lengviau. "Ultimate" televizoriaus technologijos ieško internete, kur jis suras ir platins beveik bet kokį televizijos laidą, Holivudo filmą ar tiesioginį sportinį renginį, kurį norite žiūrėti, net nesijaudindami mokėdami nuomos mokesčius ar mėnesines prenumeratas.

"Šis prietaisas išgelbėjo mane daugybę pinigų!"

Jūs netgi galite reguliuoti tiesioginę televiziją 24 valandas per parą, įskaitant beveik visus kanalus, kuriuos gaunate iš vietinės kabelinės televizijos kompanijos, ir šimtus kitų visame pasaulyje. Žinoma, "Ultra HD" viskas.

didžiausias tv dėžutė


Tai, kas skamba kaip gera būti tikra, yra tikrovė, nėra jokių eilučių. Žinoma, jums reikia turėti internetą, o tai yra keletas dolerių per mėnesį. Bet ar ne? Ir dėl pakrovimo ir buferio laiko. "Ultimate TV" automatiškai prisitaiko prie jūsų interneto greičio, todėl kiekvieną turinį galima stebėti iš karto. Jei "YouTube" dirbs "Ultimate TV", tai taip pat bus.


atsikratyti kabelio

Su "Ultimate" TV jūs gausite ramybę, žinodami, kad galite žiūrėti savo mėgstamus šou.

Bet ar tai teisėta?
žiūrėti nemokamą televiziją

TAIP! Tikrai. Tai visiškai teisėta naudoti, nes nesaugo turinio tiesiog transliacijos. Tai yra didysis dalykas.

Žinoma, kabelinės bendrovės nėra patenkintos padėtimi, todėl jos stengiasi sustabdyti "Ultimate TV" pardavimą visuomenei. Netrukus galėsite susigrąžinti užsakymą, bet, kai tik turėsite vieną, esate visiškai gerai ir galėsite viską žiūrėti nemokamai amžinai - visiškai teisėtai.

Kiek tai kainuoja man?

Tikriausiai galvojate, kad šis prietaisas yra labai brangus ... Neteisingai! "Ultimate" televizorius naudoja "buy 1 get 1" nemokamą pasiūlymą! Vienkartinis mokėjimas - be abonemento, be mėnesinių išlaidų. Pasižiūrėk!

Kur galiu pirkti?

Čia galite nusipirkti tiesiogiai iš bendrovės interneto svetainės .

PASTABA: kadangi tai yra labai didelė paklausa, žmonės dabar perka kelis įrenginius iš karto, nes jie nori vėliau jas parduoti už didesnę kainą. Prašome palaukti 1-2 savaites laivybai.

Ultimate TV gali būti naudojamas bet kurioje pasaulio šalyje.

Pradėkite žiūrėti ką nors nemokamai ...

Dabar, kai jums buvo pranešta apie šį puikų išradimą, leiskite parodyti jums, kaip lengva nustatyti. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai atlikti šiuos 3 žingsnius:

1 žingsnis: užsisakykite " Ultimate TV" šiandien, kad pasinaudotumėte 40% nuolaida.

2 žingsnis: kai jį gausite, atidarykite paketą ir prijunkite jį prie bet kurio norimo televizoriaus su kabeliais ir paspauskite maitinimo mygtuką. "Ultimate TV" klausia apie savo "Wi-Fi" raktą. Įdėkite jį ir esate pasirengęs eiti.

3 veiksmas: žiūrėkite ką nors nemokamai ... "Ultimate" televizija automatiškai parodys jums populiarias ar populiarias šou, ir jūs visada galite ieškoti bet kokio dalyko ir jį nedelsdami žiūrėti.

Štai patarimas: " Ultimate TV" yra puiki dovana, nes ji sutaupys visus, kurie ją gaus, pinigų toną!

Kadangi daugybė žmonių vienu metu įsigyja kelis įrenginius, jie gali užsisakyti iš anksto. Taigi, norėdami pristatyti, palaukite 1-2 savaites. "