Ultimate TV

Click to view text only

Ultimate TV
Mājas
Pērc tagad
Brilliant ierīce ļauj skatīties jaunas filmas un TV bez ikmēneša abonēšanas?

gala tv kaste


Ar Ultimate TV, kas tagad tiek pārdots visā pasaulē, tas ir lielisks risinājums, lai bez maksas skatītos savas iecienītās filmas un šovus!

Mēs visi zinām, cik nopietni ir pārāk dārgas kabeļu rēķini un abonēšanas pakalpojumi.

Jūs maksājat par kabeļu, Netflix, filmas un sportu pēc pieprasījuma ... tas papildina.

Un, protams, ir visa šī aparatūra. Jūsu uztvērējs, AppleTV vai Firesticks, DVD atskaņotājs un bieži vien dārgi viedie televizori.

Tāpēc nav pārsteigums, ka arvien vairāk cilvēku meklē lētākus un vienkāršākus risinājumus, kā samazināt kabeļu rēķinus un atbrīvoties no visas aparatūras.

Par laimi, ir risinājums likumīgi skatīties kaut ko par brīvu!

ASV dibināta starta kompānija ir izstrādājusi jaunu inovatīvu un lētu sīkrīku, kas maina veidu, kā cilvēki patērē plašsaziņas līdzekļus.

Kas tas ir?


To sauc par Ultimate TV . Tā ir modernā mājas kinozāles kastīte, kuru var viegli pievienot jebkuram televizoram. Tas ir aprīkots ar visu, kas jau ir instalēts, un darbojas dažu minūšu laikā. Nepieciešamas tehniskās zināšanas.

labākā straumēšanas ierīce, kas aizstāj kabeli
Tas ir "viss vienā" izklaides centrs, kas ļauj atbrīvoties no visas citas jūsu aparatūras un tālvadības pults. Visas progr, kuras mēs zinām, jau ir iepriekš instalētas, piemēram, jūs, iespējams, to pazīstat no tādiem produktiem kā AppleTV, Amazon Firestick utt. Bet galvenā atšķirība ir - tā ļauj jums bez maksas skatīties kaut ko. Bez abonēšanas un pilnīgi likumīga.

Kā tas darbojas?

Tas ir viegli! Vienkārši pieslēdziet Ultimate TV ar jebkuru televizoru. Visi kabeļi ir iekļauti iepakojumā. Nospiediet barošanas pogu un pabeidziet. Nav nopietni, tas burtiski aizņem 10 sekundes, un jūs varat skatīties visu, ko vēlaties.

Ultimate TV ir pilnībā pārprogrammēts un pārveidots, tāpēc tas darbojas vēl vieglāk. Ultimate TV tehnoloģija meklē internetu, kur tā atradīs un straumēs gandrīz jebkuru televīzijas šovu, Holivudas filmu vai sporta notikumu, kuru vēlaties skatīties, neraizējoties par nomas maksu vai ikmēneša abonēšanu.

"Šī ierīce ir ietaupījusi mani daudz naudas!"

Varat pat noskaņot tiešraidē televīzijā 24 stundas diennaktī, tostarp gandrīz visus kanālus, kurus saņemat no vietējā kabeļtelevīzijas uzņēmuma un simtiem citu no visas pasaules. Protams, viss Ultra HD.

Kas izklausās būt labam, lai būtu patiesība, ir realitāte, bez virknes. Protams, jums ir jābūt internetam, un tas ir maz dolāru mēnesī. Bet vai jums tā tomēr nav? Un attiecībā uz iekraušanas un bufera laiku. Ultimate TV automātiski pielāgojas jūsu interneta ātrumam, tādēļ katru veidu saturu var skatīties uzreiz. Ja Youtube darbosies, arī Ultimate TV darbosies.


Ar Ultimate TV jūs iegūstat mieru, zinot, ka varat skatīties savas iecienītākās izstādes.

Bet vai tas ir likumīgs?

atbrīvoties no kabeļa
JĀ! Noteikti. Tas ir pilnīgi likumīgi izmantot, jo jūs neesat saglabājis saturu tikai straumēšanu. Tā ir lieliskā lieta.

Protams, kabeļtelevīzijas uzņēmumi nav apmierināti ar situāciju, tāpēc cenšas pārtraukt Ultimate TV pārdošanu sabiedrībai. Tātad tas drīzumā var tikt atgriezts, taču tiklīdz jums ir viens, jūs esat pilnīgi pareizi un varēsit visu skatīties bez maksas uz visiem laikiem - pilnīgi likumīgi.

Cik daudz tas maksā man?

Jūs droši vien domājat, ka šī ierīce ir ļoti dārga ... Nepatiesi! Ultimate TV darbojas pirkšanas 1 saņemt 1 BEZMAKSAS piedāvājumu! Vienreizējs maksājums - ne abonēšana, ne ikmēneša izmaksas. Paskaties!

Kur es to varu nopirkt?

Jūs varat to iegādāties tieši no uzņēmuma mājas lapas, noklikšķinot šeit .

PIEZĪME. Tā kā pieprasījums ir ļoti liels, cilvēki tūlīt pērk vairākas ierīces, jo vēlāk tos vēlāk pārdod par augstāku cenu. Piegāde var būt 1-2 nedēļas.

Ultimate TV to var izmantot jebkurā pasaules valstī.

Sāciet skatīties kaut ko par brīvu ...

Tagad, kad esat informēts par šo izcilo izgudrojumu, ļaujiet man parādīt, cik viegli tas ir iestatīts. Viss, kas jums jādara, ir sekot šiem trim soļiem:

1. solis: šodien pasūtiet Ultimate TV, lai izmantotu 40% OFF pārdošanas priekšrocības.

2. darbība. Kad jūs to saņemat, atveriet paku un pievienojiet to jebkuram televizoram, kas jums patīk, pievienojot kabeļus, un nospiediet barošanas pogu. Ultimate TV jautā par savu Wi-Fi atslēgu. Ielieciet to un esat gatavs doties.

3. solis: skatīties neko par brīvu ... Ultimate TV automātiski parādīs fokusa vai populāras izrādes, un jūs vienmēr varat meklēt kaut ko un skatīties to uzreiz.

Šeit ir padoms: Ultimate TV ir lieliska dāvana, jo tas ietaupīs ikvienu, kurš saņem to, naudas tonnu!

gala tv kaste


Tā kā daudzi cilvēki vienlaicīgi pērk vairākas ierīces, lai viņi varētu saņemt atpakaļ pasūtījumu! Tāpēc, lūdzu, ļaujiet 1-2 nedēļas piegādāt. "

labākā straumēšanas ierīce, kas aizstāj kabeli